معرفی شرکت آوان نور

شرکت آوان نور مالک برند آوان نور مفتخر است با سابقه ترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان چراغ های نما را به کارشناسان صنعت ساختمان کشور و مشتریان محترم معرفی نماید .
این شرکت با ۴ سال سابقه ی فعالیت در زمینه ی چراغ های نمای ساختمانی و با به کار گیری کادر مجرب ،در صدد ارائه ی بهترین و برترین محصولات روز دنیا بوده است و تا به حال نیز با پشتکاری ستودنی به این امر مهم دست یافته است .

نگرش مشتری مداری حاکم بر فعالیتهای شرکت از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خشنودی مشتریان ، بهبود کیفیت محصولات و خدمات ، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه خدمات نوین ، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی جزء مهمترین اصول و ارزش های فعالیت های شرکت آوان نور می باشد .چه آنکه ، خدمت رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه علمی استفاده از چراغ های نما ، به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان شرکت آوان نور بوده است .

شرکت آوان نور جهت ارائه خدمات تخصصی در زمینه صنایع چراغ های نما تاسیس گردیده است.مأموریت ما از ابتدا، ارائه ی بهترین پیشنهادات و راه حل ها به کارفرمایان، متخصصان و مشاوران در زمینه صنایع چراغ های نما به روشهای روز دنیا بود. شرکت آوان نور با استفاده از کادر تخصصی و مجرب، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روزآمد، روشهای کاری منسجم و بهره گیری از دیدگاه مدیریتی بنیانگذار و مؤسس این شرکت که تجربیات بسیاری در پروژه‌ها دارند، از همان ابتدا در سطح استانداردهای بین‌المللی با شرکتهای معتبر داخلی و خارجی فعالیت می نماید.

۲

شرکای تجاری
درصد رضایت مشتریان

۹۶

درصد رضایت مشتریان

۹۸

عملکرد به موقع

شرکت آوان نور

پاسخ گویی سریع به درخواستهای شما عزیزان از اولویتهای ماست